#1 2008-08-13 17:15:32

Mr. Lahey

Trailer Park Supervisor

1274186
Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 286
Punktów :   15 

Ziomale Z Osiedla

Pilotowy odcinek serialu wzorowanego na Chłopakach Z Baraków

Opis filmu na YouTube:
Oto pierwsza część pilotowego odcinka serialu o swojsko brzmiącym tytule "Ziomale z Osiedla".

Pomysł na nakręcenie takiego a nie innego filmu wpadł nam do głowy, po zapoznaniu się z serialem "Chłopaki z baraków" emitowanym na kanale Comedy Central.

UWAGA!!!
Film obfituje w wulgaryzmy, czyli mówiąc językiem bohaterów filmu: kurwy latają w te i we wte. Dlatego proponujemy, aby osoby niepełnoletnie oraz osoby wrażliwe zastanowiły się kilka razy, zanim zdecydują się obejrzeć "Ziomali z Osiedla".

Chcielibyśmy również zaznaczyć, że nie popieramy takich procederów jak kradzieże, rozboje, przemoc i prowadzenie pod wpływem alkoholu. Co więcej, uznajemy wszystkie powyższe występki za niecne i głęboko nieprzyzwoite.

To już chyba wszystko.
A teraz, poznajcie ziomali z osiedla


część 1

część 2

Offline

 

#2 2008-08-13 19:49:51

Ricky

Dealer + Smoker

Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 285
Punktów :   37 

Re: Ziomale Z Osiedla

Szczerze to trochę gowniane... Dżim jakie talenty ma .

Offline

 

#3 2008-08-13 20:56:53

jimlahey

Sprzedawca wózków sklepowych

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 92
Punktów :   10 

Re: Ziomale Z Osiedla

Zgadzam się z Rickym trochę gówniane.


I'm watching you Julian. Like a Shit- Hawk.

Offline

 

#4 2008-08-13 23:04:17

Mr. Lahey

Trailer Park Supervisor

1274186
Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 286
Punktów :   15 

Re: Ziomale Z Osiedla

Wrzuciłem bo jest związane z TPB Wcale nie musi się wam podobać hehe

Offline

 

#5 2008-08-16 01:54:53

Ricky TPB

Professional dope grower

Skąd: Sunnyvale Trailer Park
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 128
Punktów :   12 

Re: Ziomale Z Osiedla

Faktycznie gówniana parodia (nie chcąc się wyłamywać z motywu gówna )! W Polsce po prostu takie "kopiowane" z zachodu seriale nie zdają egzaminu... wystarczy spojrzeć na słynny niegdyś  w latach 90 serial "Świat według kiepskich" wzorowany na amerykańskim "Married... with Children " (nawiasem mówiąc kontrowersyjny tytuł ). Co prawda ani jeden, ani drugi nie są najlepsze, ale wyraźnie widać różnice ("Married... with Children " jest po prostu leprze). Wiem że "Ziomale Z Osiedla" to tylko filmik domowej roboty, ale ile razy można popełniać ten sam błąd!


Ricky: "Żebyśmy mogli przestać łamać prawo, musimy je złamać na chwilę."
http://trailerparkboys.pun.pl/_fora/trailerparkboys/gallery/2_1205859989.gif

Offline

 

#6 2008-08-20 11:21:33

kurde_faja

Handlarz Mięsem ze spożywczaka

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 117
Punktów :   21 

Re: Ziomale Z Osiedla

Nie zdziwiłbym sie jakby TVN nakręcił Polską wersję TPB ... Przecież nakręcili już Nianie , Hele w Opałach , Idol , Mam talent , Taniec z Gwiazdami , You can dance .. Wszystkie te programy to kopie z zachodu . Jeżeli TPB było by bardziej popularne w Polsce to bym się nie zdziwił jak w rolach Chłopaków zobaczylibyśmy Karolaka , Małaszyńskiego i  Zakościelnego .

Offline

 

#7 2008-08-20 13:03:47

Mr. Lahey

Trailer Park Supervisor

1274186
Skąd: Stargard
Zarejestrowany: 2007-10-10
Posty: 286
Punktów :   15 

Re: Ziomale Z Osiedla

kurde_faja napisał:

w rolach Chłopaków zobaczylibyśmy Karolaka , Małaszyńskiego i  Zakościelnego .

Obyśmy tego nieodżyli

Offline

 

#8 2008-08-20 13:46:45

Ricky TPB

Professional dope grower

Skąd: Sunnyvale Trailer Park
Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 128
Punktów :   12 

Re: Ziomale Z Osiedla

Święta racja!

Ostatnio edytowany przez Ricky TPB (2008-08-20 13:47:23)


Ricky: "Żebyśmy mogli przestać łamać prawo, musimy je złamać na chwilę."
http://trailerparkboys.pun.pl/_fora/trailerparkboys/gallery/2_1205859989.gif

Offline

 

#9 2008-08-23 18:24:06

kret335

Anonimowy Alkoholik

Zarejestrowany: 2008-08-18
Posty: 37
Punktów :   

Re: Ziomale Z Osiedla

nom troche gówniane, pistoleciki to oni chyba na wode mają:)


http://img.userbars.pl/101/20166.png

Offline

 

#10 2008-08-27 18:35:12

Dżoł Dżoł

Anonimowy Alkoholik

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ziomale Z Osiedla

Dzięki Mr. Lahey, że założyłeś ten wątek

Pozwolę sobie napisać kilka słów, jako jeden z autorów i bohaterów, Ziomali z Osiedla.

1. Dzięki, że chciało Wam się poświęcić chwilę na obejrzenie filmu.

2. Szkoda, że nie chciało Wam się poświęcić kilku chwil na jakąś sensowną opinię. Większość sugeruje się pierwszą wypowiedzią i jak mantrę powtarza: "trochę gówniane". Wychodzi na to, że Ricky jest na tym forum liderem opinii. To całkiem normalne zjawisko, jeśli ktoś interesuje się mediami i technikami komunikowania społecznego, to wie o czym mówię. Niemniej rozumiem, że mogło się nie spodobać. Trudno.

3. Chciałbym zauważyć, że nie jest to parodia "Chłopaków..." a jedynie serial - że się tak hucznie wyrażę - inspirowany przygodami chłopaków. Oczywiście wierne przenoszenie czy wręcz kopiowanie na polskie realia czegoś co zostało zrobione w realiach zupełnie odmiennych nie zdaje egzaminu. Dlatego staraliśmy się nadać "Ziomalom..." formę odpowiednią do naszej, polskiej rzeczywistości. Może się nie udało, jednak od wielu osób odbieramy pozytywne sygnały, więc może nie jest tak źle.

4. Pistolety to oczywiście zabawki na kapiszony. To jeden z zabiegów mających składać się na całość przekazu "Ziomali". Tak samo jak fakt, że film jest przerysowany i nakręcony przy minimalnym nakładzie środków. Odrobina dystansu i przymrużenia oka na pewno nie zaszkodzi przy oglądaniu filmiku. Fanatyczne porównywanie i odnoszenie tej domowej produkcji do "Chłopaków" również nie jest wskazane. Wiadomo, że Chłopaki z Baraków to majstersztyk i odnoszenie do niego jakiejkolwiek produkcji skazane jest z góry na niepowodzenie

Dobra, to tyle. Dzięki jeszcze raz i mam nadzieję, że niektórym spodobały się przynajmniej niektóre motywy

Pozdrawiam!

Offline

 

#11 2008-08-27 21:10:52

jimlahey

Sprzedawca wózków sklepowych

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 92
Punktów :   10 

Re: Ziomale Z Osiedla

Interesująca wypowiedź Jak zobaczyłem Ziomali z Osiedla trochę mi się to nie spodobało, (chyba widz może mieć własne zdanie ). Chciałem znaleźć na to jakieś sensowne określenie, ale...zasugerowałem się Rickym, który "lakonicznie" ujął całą wypowiedź . Na początku próbowałem tego nie przyrównywać do Chłopaków z Baraków, ale jako że w opisie tego serialu jest mowa o Chłopakach...i ten tytuł Ziomale z Osiedla--Chłopaki z Baraków to tego nie da się nie przyrównywać (przynajmniej u mnie) . Nie jestem złośliwy, ale wyrażam swoją opinię. Życzę Tobie powodzenia i jak najlepszych sukcesów i filmików


I'm watching you Julian. Like a Shit- Hawk.

Offline

 

#12 2008-08-27 23:42:51

Dżoł Dżoł

Anonimowy Alkoholik

Zarejestrowany: 2008-08-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ziomale Z Osiedla

Oczywiście widz może mieć własne zdanie, szanuję to
Nie zauważyłem w Twojej wypowiedzi ani odrobiny złośliwości, także spokojna głowa.

Dzięki za odpowiedź na mój post i życzenia powodzenia
Pozdrawiam

Offline

 

#13 2008-08-28 09:22:02

Julian

Trailer Park VIP

Zarejestrowany: 2007-10-27
Posty: 199
Punktów :   17 

Re: Ziomale Z Osiedla

Nie no, nie było takie całkiem gówniane. Jakby porównywać z TPB to prawie każdy serial możnaby nazwać gówienkiem Kilka rzeczy mi sie podobało, kilka mniej... Naprawdę fajny był motyw z tym piwem w aucie i sztuczka karciana. Zaczerpnęliście dużo z samego sposobu filmowania z TPB (wypowiedzi bohaterów bezpośrednio do kamery. Taki pseudodokument.)  Aha i muzyka ok (te Fasolki)


http://trailerparkboys.pun.pl/_fora/trailerparkboys/gallery/2_1205859965.gif
http://img.userbars.pl/114/22729.png

Offline

 
New Page 1

Polecamy:

Porady, tricki, 

pomoc... Wszystko o grze Call of Duty 2 Grafika komputerowa na 

zamówienieNaruto Area - Twoja Gra NarutoCentrum-SE, Wszystko do Twojego SE

Chcesz się wymienić? Kliknij TUTAJ

Całe forum podlega ochronie praw autorskich! Wszelkie prawa zastrzeżone.

Aktualny PageRank strony trailerparkboys.pun.pl dostarcza: 

Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allmetalforum.pun.pl www.harrypottersite.pun.pl www.stronagildii.pun.pl www.smoczyszpon.pun.pl www.dbwars.pun.pl